fotograf – svadby, rodinné stretnutia, portréty, reklama

svadobna fotografia
Svadobné príbehy
rodinna fotografia
Rodinné momenty
portrét
Portréty

Ponúkame Vám svadobné fotografovanie, fotografovanie spoločenských udalostí, eventov, rodinných momentov.

U Vás doma. Na Vašom obľúbenom mieste. Tam, kde sa budete cítiť príjemne, uvoľnene a užijete si chvíle pri fotografovaní s najbližšími. Vy si môžete šuškať do uška, zahrať sa, zatancovať, byť bezprostrední, spontánni a sami sebou. Spolu si užijeme príjemný čas mimo každodenných povinností a z Vašich spoločných fotografií to bude cítiť.

Svadobné príbehy zaznamenávame dvojicou svadobných fotografov. Hľadáme rôzny uhol pohľadu, snažíme sa zachytiť čo najviac jedinečných okamihov nielen svadobného páru, ale i svadobných hostí. Svadobné fotografie pre nás nie sú len o fotografovaní svadobných portrétov, ale o zdokumentovaní celého dňa. Od Vašich príprav až po zábavu s Vašimi najbližšími. Zachytiť emócie v mihu okamihu je to, o čo nám ide pri celom dianí počas svadobného dňa. Keď sa stretnú tí najdôležitejší ľudia na Vašej spoločnej ceste životom.

Je nám cťou byť Vašim svadobným fotografom. Zachytiť váš príbeh, skutočné emócie a čaro prítomného okamihu pri najdôležitejších chvíľach Vášho života.  

∼Krása a jedinečnosť okamihu navždy zhmotnené do spomienok.∼

 

svadobný fotograf pre Váš jedinečný deň

svadobný fotograf portrétov a dokumentu z priebehu svadobného dňa